• DOLAR
  5,7796
  %0,02
 • EURO
  6,3664
  %0,03
 • ALTIN
  270,81
  %-0,07
 • BIST
  103.972
  %0,83

Lazer Epilasyon

reklam
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün Ay, hareketine Boğa burcunda devam ediyor. Saat 18:47’den itibaren ise boşluğa giriyor. 16:34’te 19 derece Boğa burcunda dolunay gerçekleşiyor.

Merkür retrosunun söz sahibi olduğu bu retroda, gelirinizi etkileyecek bir konuda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Maaşınızda ya da priminizde kesintiler olabilir. Borç verdiğiniz paralar gelmeyebilir. Maddi değeri olan eşyalarınıza dikkat edin. Finansal işlemlerinizde aksilikler olabilir. Bu dolunayın güzel tarafı da var. Özellikle kariyer hayatınızda çok emek vermişseniz, bu dolunayla beraber geleceğinize dair hayalleriniz gerçek olabilir. Dolunay yazısı için tıklayabilirsiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Ay, tüm gün sizlerin burcunda ilerliyor. 18:47 itibariyle yarına kadar boşlukta kalıyor. Boğa burcunda saat 16:34’te 19 derecede dolunay meydana geliyor.

Merkür retrosunun hakim olduğu bu dolunay, sizlerin burcunda gerçekleştiği için bugün içerisinde gergin olabilirsiniz. Gerek iş gerek gönül ilişkilerinizde takındığınız sert tavır ileride size sorun olabilir. Aklınıza ilk geleni söylemek iyi olmayabilir. Dolunayın güzel tarafı da mevcut. Sizler akademik konularınızda, yurt dışı işlerinizde ne kadar emek verdiyseniz bu dolunayla kat kat karşılığını alabilirsiniz. Spor hayatınızda da zaferlere ulaşabilirsiniz. Detaylı dolunay yazısı için tıklayınız.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bütün gün Ay, Boğa burcunda hareket ediyor. Saat 18:47’de Ay, boşluğa giriyor. Bugün 16:34’te Boğa burcunun 19. derecesinde dolunay gerçekleşiyor.

Sizlerin sağlığına çok dikkat etmesi gereken bir gün olabilir. Ufak rahatsızlık diye geçiştirdiğiniz durum, hastanelerde vakit harcamanıza sebep olabilir. Merkür retrosunun imza attığı bu dolunayda, eğer teşhis alırsanız hemen inanmayın. Ayrıca eski sevgiliniz de geri gelebilir. Dolunayın iyi tarafları da var. Borçlarınız konusunda geçmişten ders çıkartıp harcamalarınızı kıstıysanız hedeflediğiniz tutarlardan daha fazlası elinize geçecektir. Eşinizin maddi gelirinde artış olabilir. Dolunay hakkındaki ayrıntılı yazı için tıklayınız.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Ay, gün boyunca Boğa burcunda ilerliyor. 18:47’den itibaren boşlukta kalıyor. Saat 16:34 olduğunda Boğa burcunda 19 derecede dolunay gerçekleşiyor.

Merkür retrosunun yer aldığı bu dolunayda, dostlarınıza karşı agresif olabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalardan dolayı onlara güveniniz sarsılabilir. Bulunduğunuz çevrede insanların sizi eleştirdiğine şahit olabilirsiniz. Sakin kalmanız gereken bir günde olacaksınız. Dolunay pozitif destekleri de içeriyor. İlişki ve evlilik hayatınızda hayallerinize kavuşmanızda destek olabilir. İlişkinizin yürümesi için fedakarlık yaptıysanız işler artık yoluna girmeye başlayacaktır. Dolunay hakkındaki ayrıntılı yazı için tıklayınız.

ASLAN BURCU YORUMU

Günün tamamında Ay, Boğa burcunda ilerliyor. Saat 18:47’de Ay, uzun süre boşluğa giriyor. 16:34’te 19 derece Boğa burcunda dolunay gerçekleşiyor.

Merkür retrosunun yanında oluşan bu dolunay, güzel giden kariyer hayatınızda sinirlerinizi gerebilir. Yöneticinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Size karşı otoriter bir tavır takınabilir. İşleriniz yavaş ilerleyebilir. Dolunayın olumlu tarafları da olacak. Eğer ki bu iş hayatında çok emek verdiyseniz hedeflediğiniz yere kısa sürede geleceksinizdir. Ayrıca sağlık sorunlarınız mevcutsa ve iyileşmek için çaba harcadıysanız şifa bulacağınız bir süreçte olacaksınız. Dolunay hakkındaki yazıya erişmek için tıklayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Gün boyunca Ay, Boğa burcundaki seyrini sürdürüyor. 18:47 olduğunda Ay, boşluğa giriyor. Saat 16:34’te 19 derece Boğa burcunda dolunay gerçekleşiyor.

Merkür retrosunun etkilediği bu dolunayda, seyahatleriniz esnasında dikkatli olmalısınız. Tüm değerli eşyalarınızın yanınızda olduğundan emin olun. Aracınızı dikkatli kullanın. Akademik hayatınızda gergin bir gün yaşayabilirsiniz. Yurt dışı başvurularınız ya da işleriniz varsa tüm belgeleri iki kere kontrol etmenizde yarar var. Dolunayın olumlu yanı da var. Aşk hayatınızda hayalleriniz gerçek olabilir. İlişkide kendinizi değiştirmeye başladıysanız hayallerinize de erişeceksinizdir. Çocuğunuzla ilgili dilekleriniz de varsa gerçek olabilir. Dolunayın ayrıntıları için tıklayınız.

TERAZİ BURCU YORUMU

Ay, günün tamamında Boğa burcundaki seyrini sürdürüyor. Saatler 18:47 olduğunda Ay, boşluğa giriyor. 16:34’te dolunay 19 derece Boğa burcunda oluşuyor.

Merkür retrosunun hakimiyetinde olan bu dolunayda, beklenmedik bilmediğiniz bir borçla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu eşinizin sizden sakladığı bir ödeme de olabilir. Bankacılık işlemlerinizde yanlışlıklar olabilir. Kredi kartlarınızı bilmediğiniz yerlerde kullanmayın. Dolunayın pozitif etkileri de olacak. Ailenizle ilgili bir süreç yaşıyorsanız ve sizi etkileyen, savaş verdiğiniz bir konuysa artık her şey yoluna girecektir. Ev değiştirmek isteyenler için de hayallerindeki fırsat karşısına çıkabilir. Detaylı dolunay yazısı için tıklayınız.

AKREP BURCU YORUMU

Ay, günün genelinde Boğa burcunda hareket ediyor. 18:47’de de boşluğa giriyor. Saat 16:34’te 19 derecede Boğa burcunda dolunay gerçekleşiyor.

Burcunuzdaki Merkür retrosunun etkisinin aktif olduğu bu dolunayda, sevgilinize veya eşinize karşı agresif tavırlar, sert söylemler içerisinde olabilirsiniz. Aynı şekilde karşı tarafta bu psikolojide olabilir. Yanlış anlaşılmalara açık bir günde olacaksınız. Eski defterleri açmak bir işe yaramayacaktır. Dolunayın güzel etkileri de olacak. Eğitim hayatınızda çaba verdiğiniz konularda hedeflerinize ulaşabilirsiniz. İletişimde olduğunuz çevrede iş hayatınızdaki emekleriniz takdir görerek kariyer hedeflerinize erişebilirsiniz. Ayrıntılı dolunay yazısı için tıklayınız.

YAY BURCU YORUMU

Ay, bütün gün Boğa burcunda hareket ediyor. 18:47’de Ay, yarına kadar boşlukta ilerliyor. 16:34’te dolunay Boğa burcunun 19. derecesinde gerçekleşiyor.

Merkür retrosunun damga vuracağı bu dolunayda, sağlığınıza önem vermeniz gereken bir gündesiniz. Tahlil sonuçlarınız yanıltıcı olabilir. Hemen inanmayın. Ofiste gergin bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa ona da dikkat edin. Dolunayın güzel etkileri de olacak. Sizler çok çabaladığınız maddi bir mesele için beklentideyseniz bu dolunayda hayalleriniz gerçek olabilir. Arzu ettiğiniz ekonomik rahatlığa ulaşabilirsiniz. Dolunay hakkındaki detaylı bilgiler için tıklayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU YORUMU

Ay, bugün hareketini Boğa burcunda sürdürüyor. 18:47’den yarına kadar Ay boşlukta kalıyor. Saat 16:34’te Boğa burcunda 19 derecede dolunay meydana geliyor.

Merkür retrosunun etkisi altında olan bu dolunayda, aşk hayatınızda sinirleriniz gergin olabilir. Aniden verdiğiniz tepkilerle partnerinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun sebebi Merkür retrosundan ötürü birbirinizi yanlış anlamanız olabilir. Sizin de kulağınıza gelen şeyler olursa dedikodulara inanmayın. Çocuğunuzla ilgili de iletişim sorunları oluşabilir. Dolunayın güzel yanları da var. Özellikle sizler kendinizle ilgili hedeflerinize bu dolunay sayesinde bir anda erişebilirsiniz. Hayalleriniz gerçek olabilir. Ayrıntılı yazı için tıklayınız.

KOVA BURCU YORUMU

Ay, Boğa burcundaki seyrine devam ediyor. Saat 18:47 olunca yarına kadar boşlukta kalıyor. Boğa burcunda 19 derecedeki dolunay 16:34’te meydana geliyor.

Merkür retrosunun dahil olduğu bu dolunayda, aile içinde gergin zamanlar geçirebilirsiniz. Özellikle maddi bir mesele sorun yaratabilir. Söylenen sözler yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Evinizin içindeki elektrikli aletler sorun çıkartabilir. Dolunay güzel etkilere de sahip olacak. Geçmişte adımını attığınız ve uğraş verdiğiniz bir konu bugünlerde olumlu sonuçlanabilir. Hatta hayal ettiğinizden de güzel olabilir. Sağlık sorunlarınızda boş vermek yerine her şeyi harfiyen uyguladıysanız artık sağlıklı bir hayata devam edebilirsiniz. Detaylı yazı için tıklayınız.

BALIK BURCU YORUMU

Günün bütününde Ay, Boğa burcunda ilerliyor. 18:47’den itibaren Ay, boşlukta kalıyor. 16:34’te Boğa burcunda 19 derecede dolunay gerçekleşiyor.

Merkür retrosunun da içinde olduğu bu dolunayda, elektronik aletlerinize dikkat etmelisiniz. Kardeşlerinizle veya akrabalarınızla aranızda gerginlikler yaşanabilir. Ağzınızdan çıkan kelimeler yaralayabilir. İstemeden de olsa yanlış anlaşılabilirsiniz. Dolunayın güzel etkileri de olacak. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz, bir o kadar da sizi uğraştıran konuda olumlu gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Şansınız bile bu dolunayda açılıyor denilebilir. Dolunay hakkındaki geniş yazı için tıklayınız.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM