• DOLAR
  5,8147
  %0,44
 • EURO
  6,4658
  %0,25
 • ALTIN
  276,07
  %0,90
 • BIST
  7,7627
  %1,70
reklam
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Ay, bugün saat 06:55 olduğunda Aslan burcuna geçiş yapıyor. Şansınızın açıldığı bir güne başlıyorsunuz. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Jüpiter ve Uranüs pozitif açısı sayesinde kariyerinizde yeni sürpriz fırsatları yakalayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Hiç ihtimal vermediğiniz bir yerden önünüzdeki günlerde teklif alabilirsiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Boşlukta olan Ay, saat 06:55’te Aslan burcuna geçiyor. Ailenizin gündemde olacağı bir gündesiniz. Onlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Evinizle ilgili değişimler yapmayı düşünebilirsiniz.

Jüpiter’in Uranüs ile olumlu kontağı sayesinde akademik hayatınızda, yurt dışı işlerinizde olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Şansınızın açılacağı birkaç gün içerisinde olacaksınız.

İKİZLER BURCU YORUMU

Ay, bu sabah 06:55 itibariyle Aslan burcuna geçiyor. Sizler için sosyal, enerjisini yüksek bir gün başlıyor. Olumlu haberler alabilirsiniz. Kültürel etkinliklere vakit ayırabilirsiniz. Yakınlarınızdan davetler alabilirsiniz.

Jüpiter-Uranüs olumlu açısıyla beraber de düşük enerjinizi yükseltecek öyle güzel gelişmeler yaşayacaksınız ki gelecek birkaç gün yüzünüz gülecektir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sabah 06:55 olduğunda Ay, Aslan burcuna geçiyor. Sizler için maddi konularınızın öne çıkacağı bir gün başlıyor. Lükse olan merakınız bugün fazla harcama yapmanıza neden olabilir. Yeni yatırımlar için araştırmalar yapabilirsiniz.

Jüpiter ve Uranüs uyumlu açısını aktif olmasıyla birkaç gün ilişki ve evlilik hayatınızda sürprizlere hazır olun.

ASLAN BURCU YORUMU

Saatler 06:55’i gösterdiğinde Ay, sizlerin burcuna geçiş yapıyor. Gün içinde hem şansınız hem enerjiniz yükselişe geçiyor. Kendinizle ilgili değişimler için ideal bir gündesiniz. Çekiciliğinizle karşı tarafı büyüleyebilirsiniz.

Ayrıca Jüpiter’in Uranüs ile kurduğu güzel açı sayesinde önünüzdeki birkaç gün sürpriz bir kariyer gelişmesi yaşayabilirsiniz. Bu konuda şansınız açık olacak.

BAŞAK BURCU YORUMU

Saat 06:55’ten itibaren Ay, seyrine Aslan burcunda devam ediyor. Biraz duygusal biraz melankolik bir ruh halinde olabilirsiniz. Yorgun hissetmenizden ötürü dinlenmeniz bugün sizlere iyi gelecektir.

Jüpiter ve Uranüs arasında meydana gelen güzel açının etkisiyle aşk hayatınızda sürprizler yaşayacağınız birkaç gün içinde olacaksınız. Şansınızın döndüğünü göreceksiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Sabah ilk ışıklarıyla Ay, 06:55’te Aslan burcuna geçiyor. Sizler için de şanslı bir günün başlangıcı oluyor. Sosyal çevrenizle vakit geçirebilirsiniz. Dostlarınızla beraber seyahatlere çıkabilirsiniz. Keyifli bir gündesiniz.

Jüpiter ve Uranüs arasındaki uyumlu kontak sayesinde ailenizle, evinizle ilgili sürprizlerin yaşanacağı güzel günlere giriyor olacaksınız.

AKREP BURCU YORUMU

Ay, saat 06:55 olunca Aslan burcuna giriş yapıyor. Günün genelinde aklınız iş hayatınızla ilgili soru işaretleri olabilir. Yeni yıla yeni bir kariyer hayatıyla başlamak için arayışlara başlayabilirsiniz.

Jüpiter ve Uranüs güzel etkileşiminin hakim olmasıyla çevrenizden duyacağınız sürpriz haberler sizi mutlu edecektir. Önümüzdeki birkaç gün hem eğitim hem iş hayatında kendinizi ispatlayacaksınız.

YAY BURCU YORUMU

Saat 06:55’i gösterdiğinde Ay, Aslan burcuna geçiş yapıyor. Pozitif bir güne başlıyorsunuz. Seyahatlere çıkmak için harekete geçebilirsiniz. Yüksek öğrenimle ilgili yeni başvurular yapmayı düşünebilirsiniz. Başladığınız egzersizlerle rahatça form tutabilirsiniz.

Ayrıca bugün oluşan Jüpiter-Uranüs olumlu açısı sayesinde maddi olarak sürprizler yaşayacağınız birkaç gün geçirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU YORUMU

Ay, günün başında saat 06:55’te Aslan burcuna geçiyor. Sizlerin finansal anlamda güçlü olacağı bir gün başlıyor. Borçlarınız ve geliriniz arasında denge kurmak için detaylı analizler yapabilirsiniz.

Jüpiter ve Uranüs güzel açısıyla birkaç gün hayatınızda büyük değişimler yaşayacağınız sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Yüzünüz uzun zamandır bu kadar gülmemiş olacaktır.

KOVA BURCU YORUMU

Saat 06:55 itibariyle Ay, Aslan burcuna giriş yapıyor. Evlilik ve ilişki hayatınızın öne çıkacağı bir gündesiniz. Partnerinizle tutkulu bir güne adım atabilirsiniz.

Ayrıca Jüpiter’in Uranüs ile pozitif kontak kurmasıyla da sürpriz bir gelişme aniden talihinizi pozitife çevirecektir. Bu sağlığınızla ilgili aldığınız bir haber de olabilir.

BALIK BURCU YORUMU

Sabahın ilk saatlerinde Ay, 06:55’te Aslan burcuna geçiyor. Psikolojik olarak sizi kaygılandıran durumlar bugün yerini neşeye bırakıyor. Ruhunuza iyi gelecek şeylere vakit ayırmalısınız.

Jüpiter ve Uranüs pozitif açısından dolayı önümüzdeki birkaç gün şansınızın kat kat açıldığı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Yavaş yavaş talihinizin döndüğüne olan inancınız artacaktır.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM